Strona główna / Laptop do 4 tysięcy – 5 modeli godnych polecenia

Laptop do 4 tysięcy – 5 modeli godnych polecenia

W dzisiejszych czasach laptopy, które jeszcze były w użyciu 4-5 lat temu, są już uważane za stare. Nie ma co się dziwić, bo czasy się zmieniają, a nieustannie galopująca technologia sprawia, że zdarza się wpadać w „owczy pęd” i szaleństwo zakupowe. Zakup nowego laptopa często jest marzeniem nie tylko dla młodego pokolenia, które sporo czasu spędza w internecie, ale również dla osób starszych, dla których posiadanie laptopa często jest powiązane z kwestiami zawodowymi. To nie jedyny powód, dla którego warto kupić nowego laptopa. Często zdarza się, że nie wiemy, ile można wydać na taki sprzęt, natomiast postanowiliśmy, że przygotujemy 5 propozycji modeli, które są godne polecenia i ich maksymalna cena to 4 tysiące złotych.

HP Pavilion Gaming 15-EC2513NW

Pierwszą naszą propozycją jest laptop od HP, który idealnie sprawdzi się wśród gamerów. Procesor AMD Ryzen 5 5600H jest naprawdę wybitnym procesorem, a dodatkowo jest to produkt, który ma ekran o rozdzielczości 1920×1080. Istotne jest to, że posiada on matową matrycę, dzięki której wszelka praca w zasłonecznionym miejscu nie sprawia żadnego problemu. Dodatkową jego zaletą jest niska waga, bo jest to produkt, który waży niecałe 2 kg, dzięki czemu swobodnie można go przenosić i nie będzie też dużym obciążeniem, gdy będziemy go nosić w plecaku.

ACER Nitro 5 AN515-55

Kolejnym istotnym produktem na rynku, który warto wziąć pod rozwagę jest ACER Nitro 5 AN515-55. Nie dość, że jego cena jest poniżej 4 tysięcy złotych, to w dodatku jest to produkt, który również sprawdzi się wśród graczy, ale docenią go też ci, którzy chcą mieć komfort pracy oraz wykonywania swoich pasji jak: tworzenie muzyki czy montowanie filmów. Został on wyposażony w wydajny system chłodzenia, co sprawia, że można z niego korzystać godzinami. 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5-10300H jest również zdecydowanie wystarczający, by uznać go za wartościowy wybór

ASUS ZenBook 14 UX425JA

Szukając dobrego laptopa do 4 tys. zł, nie można nie wspomnieć o modelu marki ASUS, który dzięki swojej aluminiowej budowie jest uważany za bardzo wytrzymały. Jest on uważany za produkt ściśle biznesowy, dzięki któremu docenią go przedsiębiorcy oraz osoby przykładające ogromną wagę do elegancji. Dzięki laptopowi ASUS można bez żadnych przeciwskazań prowadzić aktywny tryb pracy.

ASUS VivoBook 15

Po raz kolejny zaufaliśmy produktowi marki ASUS, który również jest przeznaczony do pracy. Ekran, który został zaprojektowany w technologii OLED, jest jego sporą zaletą. Procesor Core i5 jedenastej generacji poradzi sobie z praktycznie każdym zadaniem, a łączność Wi-Fi 6 będzie niewątpliwie sprawiać, że wszelki przesył danych niż w innych, starszych standardach.

Lenovo ThinkBook 15

Ostatnią naszą propozycją laptopa do 4 tysięcy złotych jest Lenovo ThinkBook 15, który jest urządzeniem mocno rozwiniętym technologicznie. Co mamy na myśli? Przede wszystkim to, że jest to produkt mający fizyczną osłonę kamerki, bo przecież bezpieczeństwo w sieci jest istotne. Ponadto czytnik linii papilarnych sprawi, że nikt niepożądany nie będzie miał możliwości przejęcia naszych danych i wejścia w najbardziej poukrywane foldery. Jest on przeznaczony dla biznesmenów, którzy przemieszczają się stosunkowo często i dla nich bezpieczeństwo w połączeniu z jakościowym laptopem jest czymś obowiązkowym.

Dodaj komentarz